Naši pedagogové

Martina Stávková

Jsem ve školce pro malé kamarády jednoduše Martina, Marťa nebo Martinka. Školku vedu od dubna 2019, pracuji zde přes 4 roky jako průvodkyně společně s mou fenkou křížence Růžovkou, která děti miluje :-) Studuji Psychologii na UP Palackého v Olomouci a pracuji v Kyjove v rámci Krizové intervence, což je základní psychologicko-sociální poradenství lidem v situaci, která je pro ně složitá.
Mám kurz Pracovníka v sociálních službách, kurz Kompletní krizové intervence a absolvovala jsem několik pedagogických školení a kurzů např. v rámci Letní školy Lesních mateřských školek, kde jsem setkala i s různými zahraničními lektory.
Absolvovala jsem kurz drama a muziko terapie a těmto aktivitám se věnuj i ve školce.
V budoucnu bych se chtěla věnovat dětské (no spíše rodinné) klinické psychologii a diagnostice.

Mgr. Zuzana Veverková

Zuzka je vzděláním biolog a náš biologický - kytkozvířátkový expert, který s dětmi dělá programy na toto téma. Třeba poznávání kytek, brouků. Ví nejlépe , které kytky jsou jedelé a které ne, co dát zvířátkům v zimě a letos na jaře uspořádala Slavnost vypouštění zachráněných ježků :-) Ve školce je už od jejího založení od roku 2013. Má tři děti a všechny si školkou prošli, nejmladší Beruška je u nás stále.
Věnuje se ochraně přírody a krajiny na Kyjovsku a taky se angažuje v místním kulturním dění.
radovanky.lesniskolka@gmail.com
723 999 648
49°01'47.6"N 17°07'37.4"E
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram